aboutus

HANGZHOU SAILING DISPLAY CO.,LTD

HANGZHOU SAILING DISPLAY CO.,LTD HANGZHOU SAILING DISPLAY CO.,LTD HANGZHOU SAILING DISPLAY CO.,LTD
1 2 3
İş türü: Üretici
İhracatçı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: Yelkencilik
No. Çalışanları: >100
Yıllık satış: >2 Million
Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
-01-
Giriş

Hangzhou yelken görüntülemek Hangzhou şehirde bulunan Ltd. Şti., fiyat panoları, görüntü ürünleri, tanıtım kartları ve zincir süpermarketler, alışveriş merkezleri ve özel mağazaları için destekleyici diğer imkanlar sunan profesyonel bir üretim olduğunu. Ana ürün geniş bir aralığı kapsar. POP promosyon sahne, plastik POP klipler, Etiketler, fiyat etiketleri, meyve ve sebze fiyatı-plakalar ve POP süspansiyon aksesuarları içerir. Bunun ötesinde, herhangi bir çeşit akrilik ürünler, perakende mağazaları ev ve geniş yaygın olarak dekore ekran baskı avantajları vardır.

Kendi fabrika donanım bölümü, enjeksiyon kalıp bölümü, Assembling bölümü, serigrafi imalat bölümü ve akrilik işleme bölümü oluşur. Her bölüm, birinci sınıf emtia garanti destekler. Delme makinesi, NC oyma makinesi, makine, karıştırma, sac shearer driller ve diğer tür-ekipmanları kaynak kalitesi için güvenilir bir durum sağlar. Aynı zamanda, deneyimli kadrosuyla omurga bizim üretim tahrik olmak. Tek bir amaç için güçlü bir ekip ile şirket ve işçilerin karşılıklı gelişimi bakımı daha alıyoruz.

Firmamız kurulmuş olan get güven ve kalite, çeşitli dizi ve göreceli cazip fiyat ürün olduğu gibi müşterilerden, destek. Ruhu ile "kalite ilk, müşteri ilk", biz üzerinde daha iyi ürün ve hizmeti müşterilerimize ve arkadaşları için sağlayarak gitmek.

-02-
Geçmiş

Uzun yıllar kurulan olduğumuzu bir araştırma geliştirme, üretim ve satışİşareti tutucu's fabrikası.

Donanımları, yüksek kaliteli üretim yetenekleri ve çok yetenekli yönetim ekipleri gelişti. Biz yurtiçinde ve yurtdışında yüksek kaliteli ürünler ve müşteriler için en iyi hizmetleri sağlar. Biz son derece rekabetçi fiyatlar ve güvenilir kalite nedeniyle pek çok müşteri tarafından yaygın olarak güvenilir ve yüksek bir hayranlık kazanmak.

-03-
Hizmet

Ana ürün, POP promosyon sahne, plastik POP klipler, Etiketler, fiyat etiketleri, meyve ve sebze fiyatı-plakalar ve POP süspansiyon aksesuarları içerir. Bunun ötesinde, herhangi bir çeşit akrilik ürünler, perakende mağazaları ev ve geniş yaygın olarak dekore ekran baskı avantajları vardır.

-04-
Ekibimiz

Hangzhou yelken Display Co. Ltd. donanım bölümü, enjeksiyon kalıp bölümü, Assembling bölümü, serigrafi imalat bölümü ve akrilik işleme bölümü oluşur. Her bölüm, birinci sınıf emtia garanti destekler. Delme makinesi, NC oyma makinesi, makine, karıştırma, sac shearer driller ve diğer tür-ekipmanları kaynak kalitesi için güvenilir bir durum sağlar. Aynı zamanda, deneyimli kadrosuyla omurga bizim üretim tahrik olmak. Tek bir amaç için güçlü bir ekip ile daha fazla şirket ve işçi karşılıklı geliştirme bakım alıyoruz.

İletişim bilgileri